KURUMSAL BİLGİLER
MBD MARKA BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ A.Ş.

Şirketimiz 01.10.2014 tarihinde Maliye Bakanlığında Vergi Müfettişi olarak görev yapmış, farklı alanlarda bilgi birikimi ve tecrübesi olan, yenilikçi, teknolojik bilgiden en üst seviyede yararlanan, bunu müşterilerinin faydasına sunabilen, kendini sürekli geliştirmeye odaklı, mesleki etik değerlere bağlı kişiler tarafından kurulmuştur. 

Şirketimiz İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odasına 704 Oda Sicil No ile kayıtlı bulunmaktadır.

MBD, teknik altyapı ve kendine özgü denetim yazılımları kullanarak denetim kalitesi konusunda farklılık iddiası ile hareket etmektedir. 

MBD, Türkiyede e-fatura ve e-defter uygulamalarında denetim firmaları arasında öncü, bu kapsamda e-Arşiv Fatura Sistemine geçen ilk Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik şirketidir.

Faaliyet Alanımız

Şirketimiz, 3568 sayılı Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik Kanunu çerçevesinde, denetim, iade, tasdik ve müşavirlik hizmetleri vermek ve 660 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) kapsamında kurulan Kamu Gözetimi ve Muhasebe Standartları Kurumundan aldığı yetki doğrultusunda Bağımsız Denetim yapmak üzere faaliyette bulunmaktadır.